Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Szczegóły promocji

2023-05-12 - 2023-06-30

Rozpoczęcie sezonu remontowego!

Zasady promocji:

  1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  2. Promocja trwa od 12 maja do 30 czerwca 2023 r.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez mail.
  4. Promocją objęta jest Aparatura modułowa K60 i ACTI9 oraz osprzęt instalacyjny ASFORA i Sedna Design & Elements Schneider Electric biorące udział w programie Elektroklub nazwane dalej: Produkty Promocyjne.
  5. Za zakup produktów z serii K60 lub Acti9 w okresie trwania promocji Twoje Punkty zostaną zwiększone o 50%. Jeśli dodatkowo w okresie trwania promocji kupisz dowolne produkty osprzętu podtynkowego z serii Sedna Design&Elements lub Asfora to Twoje Punkty powiększymy o 100%.
  6. Dla 4 osób, które zakupią najwięcej Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziane są nagrody: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem GSB 120-LI BOSCH Professional Nagroda zostanie wysłana w ciągu 30stu dni od daty zakończenia promocji na wskazany przez Uczestnika adres.
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Promocja nie łączy się z promocją Rozwiń żagle z Elektroklubem.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.