Produkty

2022-10-03 - 2022-11-30

Przebojowa Promocja

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  2. Promocja trwa od 3 października do 30 listopada 2022 r.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii K60, Acti9 oraz Compact CVS.
  5. Za zakup produktów z serii K60, Acti9 oraz Compact CVS w okresie trwania promocji Twoje punkty zostaną pomnożone x2.
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji.