Produkty

2022-07-04 - 2022-09-30

DoLEDuj sobię kartę!

1. Organizatorem promocji jest Signify Poland Sp.z o.o.
  2. Promocja trwa od 04 lipca do 30 września 2022 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie elektroklub.pllub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są źródła światła LED.
  5. Za każde zdobyte 500 pkt za zakup źródeł LED otrzymasz dodatkowe 50 zł. Pieniądze zostaną przekazane w formie dodatkowych punktów po rozliczeniu Promocji (50 zł = 500 pkt).
    UWAGA: Pamiętaj, aby móc wymienić punkty na doładowanie karty VISA musisz być jej posiadaczem lub zamówić ją poprzez stronę Elektroklub.pl po zalogowaniu w zakładce Nagrody/Karta VISA.
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji.