Produkty

2022-07-01 - 2022-09-30

Punkty za styl

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o. .
  2. Promocja trwa od 01 lipca do 30 września 2022.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii Sedna Design & Elements.
  5. Za zakup produktów Sedna Design & Element w okresie trwania promocji Twoje punkty zostaną pomnożone x3
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Faktury które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji.