Produkty

2021-09-06 - 2021-10-31

LED conversion

1. Organizatorem promocji jest Signify Poland Sp.z o.o.
  2. Promocja trwa od 06 września do 31 października 2021 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są źródła światła LED.
  5. Punkty za zakup źródeł światła LED mnożone są x2.
  6. Dla 3 osób, które kupią największą ilość produktów promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji przewidziana jest dodatkowa nagroda: Odzież treminczna (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.