Produkty

2021-05-04 - 2021-06-30

Promocja fotowoltaika

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  2. Promocja trwa od 4 maja do 30 czerwca 2021 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są produkty do montażu instalacji fotowoltaicznych.
  5. Za zakup produktów do montażu instalacji fotowoltaicznych w okresie trwania promocji otrzymasz 50% punktów ekstra!
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia. Punkty Promocyjne będą naliczane za zakupy w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia.
  8. Faktury które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji.