2020-09-01 - 2020-11-30

Ekspresowa Promocja

1. Organizatorem promocji jest Signify Poland Sp.z o.o.
  2. Promocja trwa od 1 września do 30 listopada 2020 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie oprawy Philips Ledinaire.
  5. Za zakup opraw Philips Ledinaire otrzymasz 2x więcej punktów.
  6. Dla 3 osób, które uzyskają najwyższą wartość punktową za dokonane zakupy produktów Philips Ledinaire w okresie od daty aktywacji Promocji przewidziana jest dodatkowo nagroda: Ariete Ekspres ciśnieniowy 1389/18 Classica  (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.