2020-04-01 - 2020-05-31

Gorąca promocja

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o
  2. Promocja trwa od 01 kwietnia do 31 maja 2020 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii: Asfora, Sedna lub Cedar.
  5. Za zakup produktów z serii Asfora, Sedna lub Cedar w okresie trwania promocji punkty mnożymy x2.
  6. Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda: Grill Campingaz XPERT 200 (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.