Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. to firma stworzona przez fachowców z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej.

Sukcesywnie rozszerzaliśmy zakres swojej działalności, doprowadzając do pierwszej w Polsce fuzji pojedynczych hurtowni elektrycznych.

Nasi klienci mają do dyspozycji 20 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obsługuje je ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy również własną platformę e-commerce.

Proces dystrybucji produktów usprawnia magazyn centralny oraz nowoczesny system informatyczny.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami kabli i przewodów, oświetlenia i sprzętu elektroinstalacyjnego zapewnimy swoim Klientom stały dostęp do ponad 23 000 pozycji asortymentowych.

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również doradztwem technicznym i projektowaniem oświetlenia.

Nasze priorytety to partnerstwo, uczciwość, pracowitość, lojalność, jakość, konkurencyjność i rozwój. Doceniło je już wiele renomowanych firm, które zawarły z nami umowy partnerskie.

Jesteśmy przekonani, że połączenie profesjonalizmu z doświadczeniem oraz chęcią dalszego rozwoju pozwolą nam odnosić kolejne sukcesy we współpracy z najlepszymi firmami wykonawczymi w Polsce.