Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Kaczmarek Electric -> Profesjonalizm na co dzień

Kaczmarek Electric S.A. to firma rodzinna zbudowana od podstaw przez Urszulę i Cezarego Kaczmarków. Działa na terenie całego kraju, obsługuje klientów z sektora budowlanego, przemysłowego, oraz energetycznego, a także klientów indywidualnych. Dział informacji technicznej firmy przekazuje nowości, doradza i projektuje, a także prowadzi bezpłatne szkolenia. Firma Kaczmarek Electric monitoruje zmieniające się trendy rynkowe i potrzeby klientów. Systematycznie rozbudowujemy ofertę w zakresie energii słonecznej, wiatrowej, automatyki budynkowej i efektywności energetycznej oraz innych obszarów

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, Kaczmarek Electric ma swoje oddziały także w mniejszych miastach jej handlowcy dobrze znają lokalne rynki i są zawsze blisko klienta. Większość oddziałów pełni jednocześnie funkcję hurtowni, biur handlowych i marketów elektrotechnicznych, w których prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna. W ten sposób klient może korzystać z zalet hurtowni i dostępu do najlepszych cen, a jednocześnie z wygodnego dostępu do towarów, które są wyeksponowane na regałach i dostępne w nowoczesnej formule samoobsługowej.

Firma Kaczmarek Electric SA dysponuje rozwiniętym zapleczem logistycznym, halami magazynowymi o powierzchni 12 tys. m2 placem kablowym o powierzchni 26 tys. m2, własnym transportem. 

Nasi pracownicy każdego roku odbywają dziesiątki szkoleń zarówno produktowych, jak i w zakresie profesjonalnej obsługi klienta.

Na co dzień współpracujemy z ponad 100 dostawcami – liderami branży elektrotechnicznej.

Rozwój firmy Kaczmarek Electric opieramy na trzech wartościach: Partnerstwie, Pasji, Profesjonalizmie.

Partnerstwo wiąże się z Pasją, Pasja rodzi profesjonalizm, Profesjonalizm daje jakość, a jakość ułatwia Partnerstwo. Naszą firmę chcemy budować wokół pozytywnych emocji i wartości. To jest nasz pomysł na rozwój.

Dzięki niemu budujemy sieć placówek w modelu partnerskim o kompetencjach technicznych.