Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Od założenia firmy w 1992 roku, spółka rozwija się dynamicznie i osiąga dobre wyniki finansowe. Wiarygodność na rynku i konsolidacja finansowa firmy pozwalają na realizację własnych inwestycji oraz świadczenie różnorodnych usług elektroinstalacyjnych i sprzętowych.

Celem firmy "ELMONTER" Sp. J. jest zadowolenie klienta, dlatego też w naszej ofercie znajdują się sprawdzone produkty czołowych i uznanych producentów w relatywnie niskiej cenie, pozyskiwane za pośrednictwem własnej sieci handlowej - POLSKA GRUPA ELEKTRYCZNA "FORUM-RONDO" która jest jedną z największych grup zakupowych branży elektrotechnicznej w naszym kraju.

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących sklepy, hurtownie z szeroko pojętej branży elektrycznej, firm świadczących usługi elektroinstalacyjno - budowlane, jak również odbiorcy detalicznego.

Firma posiada w ciągłej sprzedaży i w konkurencyjnych cenach: kable i przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, rozdzielnie, lampy, żyrandole i akcesoria oświetleniowe, elektronarzędzia, artykuły metalowe, klimatyzatory i wentylatory, kominki, sprzęt car audio.