Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Hurtownia Elektryczna ELKABEL powstała w 1998 roku w Lublinie i jest jednym z wiodących w kraju dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych, między innymi: kabli i przewodów elektroenergetycznych, opraw oświetleniowych, źródeł światła, aparatury modułowej, osprzętu elektroinstalacyjnego.

Hurtownia Elektryczna ELKABEL posiada centralę w Lublinie oraz siedem oddziałów zlokalizowanych na terenie Polski w: Kielcach, Krakowie, Pruszczu Gdańskim, Rzeszowie, Wrocławiu, Zamościu, Ząbkach k. Warszawy oraz Biuro Handlowe w Bielsku-Białej.

Ugruntowana pozycja Firmy od ponad 20 lat na rynku, 8 oddziałów na terenie kraju, najwyższa jakość produktów, profesjonalna obsługa, dostępność towaru oraz bezpłatna i szybka dostawa zyskują powszechne uznanie, czego dowodem są otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia. Produkty oferowane przez firmę spełniają najsurowsze normy europejskie i krajowe oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Każdego dnia hurtownia poszerza grono stałych odbiorców. Kompleksowo zaopatruje
m.in. Inwestorów, firmy wykonawcze z branży telekomunikacyjnej i energetycznej, urzędy gmin, spółdzielnie mieszkaniowe oraz Inwestorów indywidualnych. W przypadku nietypowych zamówień ELKABEL gwarantuje realizację w najkrótszym terminie. Dysponujemy stanowiskami do odmierzania i cięcia kabli, a także taborem samochodowym, umożliwiającym realizację dostaw do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma była szanowanym i cenionym partnerem biznesowym, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do obsługi Klienta i współpracy z dostawcami. W trosce o nieustanny rozwój firmy, stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu.

ELKABEL to sprawdzony i solidny partner, którego warto każdemu polecić.