Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

 

Od 2002 roku dostarczamy produkty elektryczne, elektrotechniczne oraz oświetleniowe w całej Polsce. Sprowadzamy także trudno dostępne materiały elektryczne używane w przemyśle wydobywczym. Obecnie Elhurt Plus jest jednym z liderów sprzedaży w branży elektrycznej i oświetleniowej w Polsce. Współpracujemy z ponad 200 wiodącymi producentami branży i wciąż poszerzamy ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami.

Dział inwestycji

Posiadamy własny Dział Inwestycji, który zajmuje się projektowaniem oświetlenia w placówkach użyteczności publicznej, jak i komercyjnych. Dostarczamy również oświetlenie wykonywane na specjalne zamówienie. Zapewniamy doradztwo techniczne, transport, jak również korzystne ceny.

Magazyn

Posiadamy 2 hale magazynowe, dzięki czemu 90% oferowanych przez nas produktów dostępnych jest „od ręki”.

Dział Handlowy

Nasz Dział Handlowy obsługuje obszary w całej Polsce, dzięki czemu w każdym momencie nasz handlowiec może przyjechać w dowolne miejsce.

Sprzedaż w internecie

Prowadzimy także sprzedaż w internecie (epstryk.pl), dzięki czemu w dowolnym momencie można u nas złożyć zamówienie, które dostarczymy dowolnym środkiem transportu (GLS, Inpost, Poczta Polska itd.) w dowolne miejsce.