Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Elektryk Hurt z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim powstała w 1989 roku. Dzięki wielu latom pracy, zdobyliśmy duże doświadczenie w branży elektrycznej. Historia firmy rozpoczyna się w 1989 roku, kiedy Właściciel rozpoczyna działalność jako wykonawca instalacji elektrycznych. W roku 1990 powstaje Hurtownia materiałów elektroinstalacyjnych. Początkowa siedziba firmy mieściła się Radlinie po kilku miesiącach hurtownia została przeniesiona do Wodzisławia Śląskiego na ulicę Rybnicką 210 w miejscu dawnych magazynów Spółdzielni Spożywców Polskich. W roku 1994 ze względu na rozwój naszej firmy postanowiliśmy zmienić naszą lokalizację na bliższą centrum miasta, przenieśliśmy się do byłej wodzisławskiej wytwórni wód gazowanych która mieściła się w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Po kolejnych kilku latach i uzyskaniu gruntownej pozycji na rynku lokalnym, ostatni raz zmieniliśmy siedzibę, właściciel firmy zakupił obiekt przy ulicy Jastrzębskiej 78 znany wszystkim mieszkańcom miasta pod nazwą Cyganek, gdzie przez wiele lat mieściła się Restauracja „Zajazd Cyganek” która została przez właściciela reaktywowana i na powrót stała się jedną z najbardziej popularnych restauracji w mieście. Od roku 2000 następuje stały rozwój naszej firmy, z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę magazynową co spowodowało, że staliśmy się liderem na lokalnym rynku dystrybucji materiałów elektroinstalacyjnych. Aktualnie nasza firma prowadzi oddziały w 4 miastach: Wodzisław Śląski, Jastrzębie - Zdrój, Katowice oraz Łódź. Dzięki dużemu wyborowi towarów staliśmy się bardzo popularną firmą również dla detalistów dla tego nasza hurtownia w Wodzisławiu i Jastrzębiu czynna jest również w soboty.

Ważnym momentem było przystąpienie naszej firmy w październiku 2012 roku do Polskiej Grupy Elektrycznej Forum Rondo – jednej z największych grup zakupowych w branży elektrotechnicznej. Grupa ta dynamicznie się rozwija i aktualnie zrzesza ponad 50 hurtowni elektrycznych z całego kraju. Dzięki temu uzyskaliśmy dostęp do szerokiej gamy umów handlowych z niemal wszystkimi liczącymi się producentami w branży. Możemy zatem naszym klientom zaoferować możliwie najlepsze warunki handlowe. Ponadto korzystając z magazynu centralnego Grupy oraz na zasadzie dostaw bezpośrednio od producentów jesteśmy w stanie szybko i kompleksowo dostarczyć towar w dowolne miejsce w kraju. Wśród naszych klientów są redystrybutorzy, zakłady prefabrykacji, instalatorzy, sklepy elektryczne, firmy handlowe i wykonawcze, zakłady produkcyjne, instytucje z rejonu całego Śląska, a także z bardziej odległych miejsc.

Wciąż się intensywnie rozwijamy i poszukujemy nowych rynków zbytu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.