Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

 

  • Od 1993 roku zajmujemy się sprzedażą produktów elektrotechnicznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam idealnie rozeznać się w potrzebach i oczekiwaniach klientów z obsługiwanego przez nas rynku. Naszą rekomendacją jest ponad 10 tysięcy klientów, którym sprzedajemy produkty czołowych dostawców z branży. Prowadzimy 34 hurtownie w największych miastach w Polsce. Nasz zespół to ponad 280 osób chętnych do pomocy.
  • Mając na względzie postęp technologiczny oraz ogólny rozwój we wszystkich dziedzinach, proponujemy sprawdzone produkty ponad 200 producentów krajowych i zagranicznych. Dobieramy ofertę oraz usługi około sprzedażowe w taki sposób, aby zasłużyć na miano dostawcy profesjonalnych rozwiązań.
  • Dbamy o rozwój naszych klientów, dlatego proponujemy doradztwo, szkolenia certyfikowane zarówno techniczne, jak i merytoryczne z zakresu instalacji. Dodatkowo kompletowanie dostaw czy tworzenie magazynów wysuniętych wzbogacają naszą ofertę i podnoszą komfort klientów.
  • Dostarczamy produkty do zróżnicowanej grupy klientów, którzy kupują, instalują i użytkują materiały elektrotechniczne w projektach każdego rozmiaru.
  • Dzięki naszej strategii możemy jasno określić, że dziś działamy w czterech głównych obszarach:

INWESTYCJE
Obsłużyliśmy ponad 5000 dużych i bardzo dużych inwestycji, sprzedając w tym segmencie ponad 2,2 mld produktów elektrycznych.

Doskonale zatem rozumiemy, że duże, prestiżowe inwestycje – by przebiegały bez przestojów, a co za tym idzie nie generowały dodatkowych kosztów – wymagają perfekcyjnej logistyki dostaw. Dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania logistyczne, optymalizowane indywidualnie, w zależności od potrzeb w danym projekcie inwestycyjnym.

Dysponujemy potencjałem do obsługi największych inwestycji elektrycznych w każdej branży. Potrafimy efektywnie zarządzać dostawami just in time (98% niezawodności dostaw), jak również rozumiemy konieczność zamian produktów bez uszczerbku na jakości, co – dzięki unikalnie bogatemu asortymentowi i eksperckiej wiedzy – nie stanowi dla nas żadnego problemu.

PRZEMYSŁ
98% niezawodności dostaw – taki wynik uzyskaliśmy w ocenie naszych Klientów.

Rozumiemy, że dla każdej fabryki zachowanie ciągłości produkcji ma kluczowe znaczenie, dlatego ustalone terminy dostaw są dla nas wartością nadrzędną.

Doświadczony zespół profesjonalistów chętnie doradzi w wyborze optymalnego rozwiązania, pomoże znaleźć potrzebny produkt lub zamiennik w racjonalnej cenie, a w awaryjnej sytuacji – brakującą część wykopie spod ziemi.

Ponad 25 lat doświadczenia w budowaniu łańcucha dostaw, profesjonalny Zespół Opiekunów Klienta oraz dostępność bardzo bogatego asortymentu (w większości od ręki) sprawiają, że jesteśmy niezawodnym, wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla przemysłu.

W naszej branży zaufanie do dostawcy to podstawa długiej i dobrej współpracy, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby osiągnąć 100% niezawodności dostaw.

ENERGETYKA
Naszym atutem jest praktyczna, bardzo specjalistyczna wiedza naszych pracowników.

Dodatkowo doświadczenie w obsłudze branży energetycznej zyskaliśmy pełniąc przez wiele lat  rolę operatora logistyczno-magazynowego dla Tauron Dystrybucja SA – Oddział Gliwice oraz Tauron Dystrybucja Serwis SA.

Doskonale rozumiemy specyfikę branży, znamy jej potrzeby i oczekiwania, dlatego jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym dla tego segmentu rynku. Szybka i skuteczna reakcja na nagłe potrzeby, fachowe doradztwo i kompleksowa oferta (od zakupów po usługi magazynu wysuniętego) gwarantują naszym Partnerom energetycznym stabilność funkcjonowania.

ELEKTRYCY
Z naszych hurtowni korzysta ponad 18 000 elektryków w całej Polsce, dlatego tak dobrze wiemy, czego potrzebuje każdy elektroinstalator, by móc szybko i dobrze wykonywać swoją pracę.

90% naszego asortymentu jest dostępna od ręki, pozostałe produkty zazwyczaj staramy się dostarczyć w ciągu 24 godzin. Dziś zamówienie, jutro dostawa – to dla nas standard w działaniu.

Uważnie śledzimy światowe trendy i nowości w elektryce, dlatego znajdziesz w naszych sklepach najnowsze produkty renomowanych marek.

Doskonała ekspozycja wyrobów renomowanych producentów ułatwia korzystanie z naszej oferty, jak również pozwala oszczędzić czas potrzebny na wybór i skompletowanie zamówienia.

Wyróżniamy się na rynku kompletnością oferty i dostępnością asortymentu w bardzo korzystnych cenach, porównywalnych z tymi w sklepach on-line. Dodatkowo oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w konfiguracji produktów.