Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Spółka DORIAN jest firmą działającą w branży elektrotechnicznej. W obecnej formie organizacyjnej istnieje od 1992 roku i od tego czasu sukcesywnie rozszerza skalę i rodzaj oferowanego asortymentu oraz usług, dopasowując się do potrzeb Klientów. Od początku działalności Spółka, jako samodzielne prywatne przedsiębiorstwo, dokonała niezwykle istotnych przeobrażeń organizacyjnych i technicznych pozwalających wzmocnić konkurencyjność na rynku krajowym.
W 2000 roku firma Dorian stała się współtwórcą i udziałowcem Unii Hurtowni Elektrycznych El-Plus Sp. z o.o.  Przynależność do Grupy pozwala firmie Dorian na utrzymanie najwyższego poziomu usług, oferowanie Klientom jak najbardziej korzystnych warunków handlowych oraz ciekawych promocji.
Do rozbudowanej sieci handlowej hurtowni DORIAN należy siedziba z magazynem centralnym  w Michałowie Reginowie k/Legionowa oraz 7 oddziałów zlokalizowanych na Mazowszu: w Warszawie, Kaniach k/Pruszkowa, Łomiankach, Płocku, Ostrołęce, Ciechanowie, Mławie, a także 4 filie: w Wołominie, Pułtusku, Warszawie oraz Ząbkach. Współpraca z filiami odbywa się na podstawie umów o współpracy.

Łączna powierzchnia wszystkich placówek DORIAN przekracza 2 ha z czego ponad 1300m2 stanowi powierzchnia ekspozycyjno-biurowa, ponad  3400m2 powierzchnia magazynowa oraz prawie 7300 m2 place składowe. Na dzień dzisiejszy w Spółce zatrudnienie kształtuje się na poziomie około 120 osób.

Punkty handlowe Dorian specjalizują się głównie w sprzedaży hurtowej i detalicznej szerokiej gamy artykułów elektrycznych najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Dbałość Spółki w tym zakresie potwierdzają liczne rekomendacje oraz certyfikaty. W stałej ofercie handlowej Dorian posiada ok. 30 tys. pozycji asortymentowych. Zaliczają się do nich między innymi: kable i przewody elektryczne, bednarka i drut ocynkowany,  odgromniki i ochronniki, słupy energetyczne i oświetleniowe, źródła światła,  oprawy oświetleniowe, izolatory sn i nn, osprzęt do linii napowietrznych i kablowych sn i nn, osprzęt jednofazowy i trójfazowy, rury osłonowe i przepustowe, stacje transformatorowe, aparatura modułowa, rozdzielnie. W celu zapewnienia jakości usług na najwyższym poziomie, oprócz towarów będących w ciągłej sprzedaży, Dział Zaopatrzenia Dorian sprowadza produkty specjalistyczne i trudno dostępne na indywidualne zamówienie Klientów.

Dbając o zadowolenie i wygodę Klientów firma Dorian zapewnia transport z każdego punktu handlowego samochodami dostawczymi, ciężarowymi oraz sprzętem specjalistycznym. 

W czasie swojego istnienia Dorian Sp.j. rozwinęła również swoją działalność w zakresie kompleksowych usług, takich jak:

 • AUDYTY OŚWIETLENIOWE
 • FOTOWOLTAIKA
 • PROJEKTY OŚWIETLENIOWE
 • KONFIGURACJA AUTOMATYKI
 • PREFABRYKACJA ROZDZIELNI I ZŁĄCZY KABLOWYCH
 • POMIARY ELEKTRYCZNE
 • USŁUGI SPECJALISTYCZNE

Spółka Dorian posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze rynku energetyki, rynku budownictwa mieszkaniowego, rynku inwestycyjnego, a także rynku przemysłowego. Współpracuje z szerokim spektrum Klientów, wśród których znajdują się zarówno duże sklepy, hurtownie, elektrownie, elektrociepłownie, instalatorzy jak i klienci detaliczni.  Współpraca z największymi partnerami umożliwiła Spółce realizację takich inwestycji jak: przeprawa mostowa w Zegrzu, obwodnica Serocka, obwodnica Ostrołęki, węzeł komunikacyjny Konotopa Okęcie, supermarkety na terenie całej Polski np. Kaufland, Lidl, Real, Biedronka, Netto, modernizacja zasilania MPWiK Warszawa, modernizacja linii produkcyjnej w fabryce ROCKWOOL, osiedla mieszkaniowe, biurowce, apartamentowce, ambasady, obiekty sportowe np. boiska ORLIKI, obiekty sakralne, linie energetyczne, linie oświetleniowe, linie kolejowe, zaopatrzenie firm wykonujących usługi dla potrzeb NETII, TP oraz Zakładów Energetycznych, i wiele innych.

Wszystkie podejmowane przez Dorian Sp.j. działania mają na celu zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. W jej osiągnięciu pomagają Spółce przede wszystkim:

 • profesjonalizm i doświadczenie kadry pracowniczej
 • szeroka gama i wysoka jakość produktów 
 • atrakcyjne ceny
 • sprawna obsługa i dobra komunikacja
 • doradztwo techniczne
 • krótkie terminy dostaw 
 • rozbudowana sieć punktów dystrybucyjnych
 • monitoring zamówień

Zgodnie z naszym hasłem firmowym DBAMY, ŻEBY BYŁO ELEKTRYCZNIE!  

Zapraszamy do współpracy z Hurtowniami Dorian.

www.dorian.com.pl

Siedziba DORIAN Sp. j.:
05-119 Legionowo Michałów-Reginów ul. Warszawska 10B
tel. 22 772 86 94, 774 02 01
handlowy@dorian.com.pl


Oddziały DORIAN Sp. j.:
06-400 Ciechanów ul. Niechodzka 3
tel. 23 673 78 19  tel./fax 672 59 07
ciechanow@dorian.com.pl


07-410 Ostrołęka  ul.Targowa 2
tel. 29 760 30 41  tel./fax 760 46 41
ostroleka@dorian.com.pl


04-950 Warszawa – Wawer ul. Patriotów 87
tel. 22 872 30 45, 872 91 78  tel./fax 872 30 44
wawer@dorian.com.pl


06-500 Mława ul. Rynkowa 16
tel. 23 654 20 27  tel./fax 654 20 37
mlawa@dorian.com.pl


05-805 Otrębusy Kanie k/Pruszkowa ul. Kolejowa 15a
tel. 22 758 50 00
kanie@dorian.com.pl


09-400 Płock ul. Przemysłowa 18
tel. 24 366 17 20  tel./fax 366 17 21
plock@dorian.com.pl


05-092 Łomianki Kiełpin Poduchowny ul. Warszawska 380
tel. 22 468 89 80
lomianki@dorian.com.pl