ASAJ Sp. z o.o. jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Obecnie firma posiada 15 filii i zatrudnia ponad 350 osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa, szeroko rozumianej energetyki i projektowania oświetlenia. Potwierdzeniem naszej pozycji są osiągane przez firmę wyniki i zdobywane prestiżowe nagrody m.in. „Gazele Biznesu”, „Dobry Płatnik” i „Rzetelny w Biznesie”.

Od 2003 r. ASAJ jest członkiem elitarnej grupy zakupowej „Fegime” – organizacji skupiającej około 180 niezależnych hurtowni w 12 europejskich krajach, a od roku 2013 również członkiem BCC – prestiżowego klubu przedsiębiorców i organizacji indywidualnych pracodawców.

ASAJ to firma, która reprezentuje wysokie normy etyczne, przestrzega zasad kodeksu kupieckiego i działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.