Nie masz jeszcze konta?

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric

Na stronie startowej mamy do wyboru dwie opcje:

I. „SZYBKA KONFIGURACJA” – to opcja dedykowana bezpośrednio dla profesjonalistów. Ta ścieżka umożliwia zestawienie produktów w stosunku do koniecznych funkcji zawartych w projekcie domu. Dogodną funkcją jest opcja importu stworzonej już listy produktów i możliwość jej modyfikacji. Sporządzając nowy projekt, elektroinstalator może wyszukać produkty po numerze referencyjnym, za pomocą kategorii produktowych, a także filtrować produkty wcześniej dobierając poprawne parametry, na które składa się wybór serii, kolor bądź stopień ochrony.

W sytuacji powstania niekompletnego zamówienia użytkownik zobaczy komunikat informujący na temat tego, że w przypadku wyboru ramki należy dobrać pasujący do niej mechanizm. Dodatkowo elektroinstalator ma dostęp do karty technicznej produktu, przez co ma możliwość poznania dokładnej specyfikacji. Wtedy użytkownik, przechodzi do podsumowania swojego projektu, poprzez wejście w zakładkę „Twoja lista”. Tę listę produktów możemy pobrać w formacie PDF bądź w Exelu, a jeżeli użytkownik jest zdecydowany na zakup produktów, przechodzi do opcji „kup w sklepie”, która przeniesie go na stronę sklepu internetowego Dystrybutora wraz z produktami, które dodał na stronie konfiguratora.

II. „WYBIERZ DESIGN” – został stworzony z myślą o kliencie indywidualnym, który poszukuje inspiracji przy aranżacji wnętrza i chce wykreować szkic projektu odpowiednio dopasowany do jego potrzeb.

Pierwszy krok to nazwa projektu, po czym proszony jest o wybór pomieszczenia, w którym zamierza instalować osprzęt elektroinstalacyjny.

Kolejnym zadaniem, jest wybór serii osprzętu Schneider Electric: Sedna Design & Elements, Asfora, Odace lub Merten. Ponadto, na dole możemy wybrać interesujący nas kolor ściany. Dzięki tej funkcji możemy urzeczywistnić wizualizację, która będzie w naszym domu.

Po zdecydowaniu się na odpowiedni osprzęt i kolor ścian przechodzimy do wyboru ramek od 1-krotnej do 6-krotnej, oczywiście wybór ten zależy od serii. W następnej kolejności odbiorca ma możliwość wyboru odpowiedniego mechanizmu (łączniki, gniazda, inne akcesoria) poprzez kliknięcie lub przeciągnięcie elementu do ramki.

Na koniec, podobnie jak w pierwszym przypadku, użytkownik ma możliwość pobrania listy produktów i dokonać zakupu.

 

Na koniec warto dodać, że konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego od Schneider Electric jest łatwym, prostym i przydatnym narzędziem. Został zaprojektowany w celu łatwego i szybkiego wyboru osprzętu elektroinstalacyjnego, dodatkowo wywołuje satysfakcję z osobistej konfiguracji.