Nie masz jeszcze konta?

 

EcoStruxure Power Build

EcoStruxure Power Build to najnowsze oprogramowanie do przygotowywania wycen rozdzielnic nn produkcji Schneider Electric. Wykorzystanie eksportu projektu z EcoStruxure Power Design lub samodzielny dobór aparatów i akcesoriów przy pomocy prostych selektorów w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie kompletnego zestawienia i jego wyceny. Aktualna baza produktów, zweryfikowana przez inżynierów Schneider Electric, usprawni codzienną pracę przy przygotowywaniu zestawień materiałowych. Oddajemy w Państwa ręce oprogramowanie, które przygotuje gotowe zestawienie do oferty, zapytania ofertowego i zamówienia.

Poznaj cechy i korzyści:

Import z EcoStruxure Power Design

Gotowy projekt nie musi być ponownie przepisany do programu, wystarczy wykonać eksport z EcoStruxure Power Design, aby wszystkie zaprojektowane elementy pojawiły się w EcoStruxure Power Build.

Funkcja Make it Smart!

Wyposażenie gotowej rozdzielnicy w elementy Smart, umożliwiające zdalną komunikację i zarządzanie, dostępne jest za pomocą kilku kliknięć. Teraz łatwo i bez dodatkowego nakładu pracy zweryfikujesz, po jakim czasie zwróci się inwestycja w nowoczesne rozdzielnice Smart.

Aktualna baza produktowa

Zlokalizowana baza produktów dostępnych na rynku polskim ułatwia codzienną pracę. Została ona zweryfikowana przez polskich inżynierów Schneider Electric.

Automatyczna aktualizacja

Automatyczna aktualizacja dotyczy nie tylko samego programu - regularnie weryfikowane są także bazy produktów i ich ceny. Nie ma konieczności mozolnego, ponownego sprawdzania dostępności i cen komponentów. Produkty wycofane, a istniejące we wcześniej stworzonych projektach, nie pojawią się w zestawieniu wygenerowanym po aktualizacji, a użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Eksport widoku rozdzielnicy

Widok czołowy rozdzielnicy można w łatwy sposób wyeksportować do pliku DWG i wykorzystać jako element projektu czy oferty.