Nagrody rozdane, ale to jeszcze nie koniec!

Miło nam poinformować, że promocja UVC „Zwiększ bezpieczeństwo w okresie zachorowań” dobiegła końca i zakończyła się ogromnym sukcesem! Wszystkim zwycięzcom, którzy wzięli w niej udział i zdobyli urządzenie do dezynfekcji powietrza Philips UVCA200 - serdecznie gratulujemy! Promocja UVC miała na celu pomóc Klientom Signify zwiększyć bezpieczeństwo w czasie zwiększonych zachorowań poprzez umożliwienie im wygrania urządzenia do dezynfekcji powietrza Philips UVCA200, chroniącego przed chorobotwórczymi wirusami i bakteriami.

Przypominamy Elektroklubowiczom, że promocja „Świeć przykładem z Signify” wciąż trwa i to ostatnia szansa, aby wziąć w niej udział. Ta promocja, w której biorą udział wszystkie produkty Philips puntkowane w programie Elektroklub. By się zakwalifikować, należy aktywować promocję i zgromadzić co najmniej 1000 punktów poprzez zakup produktów marki Philips. W zamian, osoby, które zdobędą najwięcej punktów mogą wygrać voucher na źródła światła LED firmy Philips lub dodatkowe punkty w programie (w zależności od zajętego miejsca). Promocja obowiązuje do 30.04.2024 i wlicza się do promocji Łowcy przygód 2024 – wiatr i woda – edycja wiosenna.

Zachęcamy wszystkich Elektroklubowiczów do uważnego śledzenia aktualnych promocji w Elektroklubie w zakładce Promocje, gdyż już niedługo ruszy nowa promocja na produkty marki Philips!

Dziękujemy za uczestnictwo w Elektroklubie i zakup produktów marki Philips od Signify!