Nie masz jeszcze konta?

Odkryj produkty poprawiające efektywność małych i średnich budynków!

 

Chcesz poprawić efektywność mieszkań i lokalów usługowych? Zrobisz to przy pomocy Schneider Electric, dzięki naszym inteligentnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom dla małych i średnich budynków.  Jesteśmy specjalistami nie tylko od stylowo zaprojektowanych łączników i gniazd, ale również od stacji ładowania samochodów oraz automatyki budynkowej!
Schneider Electric odmienia domy i firmy, zapewniając niezrównany poziom wygody i innowacji. Przeczytaj o naszych rozwiązaniach i przekonaj się sam!

Osprzęt elektroinstalacyjny

Poznaj szeroką ofertę bezpiecznego i wygodnego do montażu osprzętu elektroinstalacyjnego, który zachwyci Twoich klientów wyjątkowym stylem. Nasza najnowsza seria, Sedna Design & Elements, to sprawdzone rozwiązania z nowoczesnym designem. Seria ta pozwala na stworzenie aż 91 kombinacji kolorystycznych. Daj ponieść się wyobraźni i połącz ramkę z gniazdem lub łącznikiem według swoich preferencji.

clipboard-20220921-110915.png

Łączniki i gniazda natynkowe

Zadbaj o ergonomię i bezpieczeństwo z odpornym na wodę, kurz i uderzenia natynkowym osprzętem elektroinstalacyjnym o stopniu ochrony IP55 oraz wytrzymałości IK08.  W tym celu polecamy serię Mureva Styl. Poza swoją niezwykłą wytrzymałością, cechuje się ona też estetycznym designem oraz błyskawicznym i wygodnym montażem. Jakby tego było mało, osprzęt z tej serii wyposażony jest w diody LED, które informują o ciągłości zasilania oraz pomagają odnaleźć gniazdo w ciemności!

A może obawiasz się, że osprzęt natynkowy w budynku nie będzie pasował wizualnie do osprzętu podtynkowego? Tu również na ratunek przychodzi Mureva Styl, gdyż dostępna jest również w wersji podtynkowej!

Aparatura Acti9 Active

Postaw na kompletną ochronę (także przed pożarem czy wzrostem napięcia) oraz monitorowanie obwodów (pre-alarmy, pomiar energii). Wbudowana bezprzewodowa komunikacja ułatwia montaż i usprawnia komunikację. To również rozwiązania służące zaawansowanej ochronie ludzi (ochrona przed porażeniem), zasobów (podwyższone bezpieczeństwo przeciwpożarowe), urządzeń i obwodów (ochrona przed zwarciami, przeciążeniami, długotrwałym wzrostem napięcia).

clipboard-20220921-110915.png

Przekładniki pomiarowe PowerTag

Bezprzewodowe przekładniki pomiarowe umożliwiają całodobowy monitoring obwodów krytycznych oraz analizę zużycia danych. Pasują idealnie do zabudowy PrismaSeT G.

Domowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych 

Sprawdźmy jak proste może być ładowanie Twojego pojazdu elektrycznego w swoim domu. Wybierz prostą w obsłudze i łatwą w instalacji ładowarkę Evlink Home, która dzięki swojemu nowoczesnemu designowi dobrze będzie się komponować z resztą domu. Nadaje się ona idealnie do garaży w domach jednorodzinnych. Ładowanie nigdy nie było tak proste.

clipboard-20220921-110915.png

Zaawansowane stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Ładuj swoje pojazdy elektryczne w wydajniejszy sposób niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki niezawodnej i inteligentnej stacji ładującej zapewniającej większą efektywność i zrównoważony rozwój. Evlink Pro AC / Pro AC Metal to modułowa, skalowalna stacja ładowania do zastosowań komercyjnych, którą dopasujesz idealnie pod swoje potrzeby. 

Stację można dopasować do swoich preferencji przez możliwość personalizacji koloru obudowy! Jednak personalizacja to nie wszystko, bo liczy się też prostota zarządzania, którą zapewnia aplikacja eSetup for Electricians na smartfony.

Szafy i obudowy

PrismaSeT to nowa, odświeżona seria rozdzielnic niskiego napięcia. Bezkonkurencyjna modułowość zapewnia minimalny czas montażu, nawet dla najbardziej wymagających konfiguracji. W połączeniu z systemem szyn zbiorczych Linergy, tworzy ekonomiczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie rozdziału i dystrybucji energii.

clipboard-20220921-110915.png

Zarządzanie obiektami

Poznaj oprogramowanie i aplikację do zarządzania obiektami z rodziny EcoStruxure i odkryj łatwiejszą konserwację oraz większą efektywność procesów.

    Dowiedz się więcej o tworzeniu efektywnych energetycznie budynków: link


    Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.