Nie masz jeszcze konta?

Czterej Muszkieterowie do Zadań Specjalnych - osprzęt natynkowy Schneider Electric!

 

Czy wiesz, że... 

konstrukcje obudowy oraz zastosowane do ich produkcji materiały pozwalają uzyskać zwiększoną odporność na uderzenia - wszystkie nasze serie natynkowe doskonale sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie osprzęt może być narażony na uszkodzenie.

Szukasz produktów, które odważnie staną na wysokości zadania? Poznaj serie Prima, Mureva Styl, Cedar i Cedar Plus!

 

Kompaktowe rozmiary | Prima IP20

Prima jest serią gniazd i łączników o stopniu ochrony IP20, dostępną w kolorach białym i beżowym. Spośród innych serii wyróżniają ją przede wszystkim szybka i bezpieczna instalacja oraz niewielkie rozmiary, w gniazdach pojedynczych jest to jedynie 61 x 61 mm, zaś podwójnych to 61 x 101 mm. Produkty Prima znajdują zastosowania w domkach drewnianych, np. na działce, gdy istnieje potrzeba zainstalowania gniazda na wąskich belkach lub gdy chcemy, by osprzęt pozostał mało widoczny. Dzięki wygodnym zaciskom śrubowym produkty Prima charakteryzują się łatwym montażem oraz demontażem łączników i gniazd. Odkryj kompaktowe rozwiązanie w atrakcyjnej cenie! 

 

Natynkowa elegancja | Mureva Styl IP55

Seria osprzętu natynkowego Mureva Styl łączy ze sobą stylowy design i wytrzymałość na najwyższym poziomie. Innowacyjna konstrukcja produktów zapewnia szybki, bezpieczny i efektywny montaż łączników i gniazd. Odporna na czynniki zewnętrzne obudowa zapewni ochronę przed wnikaniem wody (spływająca struga wody) i bardzo szeroki zakres funkcjonalności. Idealnie sprawdzi się na elewacji budynku, gdy osprzęt narażony jest na kontakt ze spływającą po niej wodą. Jeśli potrzebujesz zainstalować na zewnątrz nie tylko gniazdo zasilające lub łącznik, ale również gniazdo antenowe, komputerowe RJ45 czy HDMI o stopniu IP55, w wersji natynkowej lub podtynkowej, ta seria jest właśnie dla Ciebie.

Co więcej, stopień klasyfikacji IK08 dowodzi wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne odpowiadające uderzeniu młotkiem o wadze 1,7 kg z wysokości 29,5 cm. Jako osprzęt odporny na zabrudzenia, kurz czy działanie rozpuszczalników i detergentów, może znaleźć zastosowanie również w szpitalach, laboratoriach czy warsztatach. Łączniki i gniazda Mureva Styl gwarantują sprawny, prosty i bezpieczny proces instalacji - wyposażone w pojemne podstawy, umożliwiają poprowadzenie przewodu za mechanizmem, a elastyczne wejście kablowe zapewnia bezproblemowe łączenie rurek i przewodów o średnicy do 20 mm. Stylowo i funkcjonalnie!

 

Ekspresowa instalacja | Cedar IP44

Cedar to seria natynkowych łączników i gniazd o podwyższonym stopniu ochrony IP44, przeznaczona do instalacji w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, zapewnia ochronę przed wnikaniem wody (padające krople). Jest idealna do montażu na nierównych ścianach. Dzięki jeszcze solidniejszej konstrukcji obudowa nie odkształca się i pozostaje szczelna, nawet w przypadku bardzo dużych naprężeń pojawiających się podczas montażu na nierównych powierzchniach.

Seria idealnie nadaje się do montażu w pomieszczeniach gospodarczych, kuchniach, garażach czy na strychu. Osprzęt z tej serii dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

 

Swoboda wyboru | Cedar Plus IP44

Seria Cedar Plus to bryzgoodporny osprzęt, który charakteryzuje się stopniem ochrony IP44. Produkty są wyposażone w przesłony torów prądowych, które podnoszą bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, seria Cedar Plus została wyposażona w zatrzaskowy system zamykania pokrywy oraz posiada szeroki kąt otwarcia klapki (140 stopni). Estetyczny wygląd oraz wysokie parametry znamionowe (wszystkie łączniki i przyciski zostały zaprojektowane na podwyższony prąd znamionowy 16AX) powodują, że seria ta świetnie nadaje się do warsztatu lub garażu, lub pomieszczeń, w których obsługiwane są urządzenia elektryczne o większej mocy. Seria osprzętu jest dostępna z podświetleniem lub bez podświetlenia w kolorach białym, lub jasnoszarym.
Niezawodna ochrona i szeroki wybór!

 

Jeden za wszystkich, osprzęt dla każdego!

Powyższych czterech muszkieterów do zadań specjalnych znajdziesz w szerokiej ofercie Schneider Electric.
Kupując produkty z serii natynkowych, w okresie od 10.08 do 30.09.22 r. otrzymasz aż 3 razy więcej punktów w programie Elektroklub!

Znajdź swojego muszkietera, który stanie na wysokości zadania.
Nie zwlekaj, aktywuj promocję już dziś!


Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.