Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

Doładuj baterie i włącz 2022 rok na maksimum mocy! Podejmij wyzwanie i walcz o nagrodę główną, którą jest dwudniowy pobyt w hotelu położonym w Górach Świętokrzyskich połączony z nauką bezpiecznej jazdy na specjalistycznym torze w Kielcach.

Właśnie zakończyła się edycja wiosenna, dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i wzięli udział w pierwszej odsłonie Akcji Elektroklub z Pełną Mocą!

Nie wziałęś udziału w edycji wiosennej? Nic straconego, niedługo startujemy z edycją jesienną – a dokładnie: 01.07.2022 r. Zapnij pasy i walcz o ekstra Nagrody.

Szkolenie odbywać się będzie samochodami elektrycznymi Tesla model 3.

Dla Uczestników wydarzenia przewidziany jest konkurs, zwycięzca będzie miał możliwość zasiąść za kierownicą samochodu elektrycznego marki Porsche Taycaan.

Uczestnicy szkolenia wezmą udział w uroczystej kolacji połączonej z oficjalnym przekazaniem nagród zwycięzcom mini konkursu.

Jak wziąć udział w akcji?

Droga do sukcesu jest prosta: wystarczy dołączyć do programu Elektroklub i potwierdzić swój udział. W konkursie nagrodzimy 20 zwycięzców, których zaprosimy na wydarzenie, a kolejnych 20 szczęśliwców otrzyma nagrodę niespodziankę. Zatem gromadź Waty Mocy i wygraj pobyt w hotelu w sercu Gór Świętokrzyskich oraz ciesz się dostępem do licznych atrakcji.

clipboard-20220401-133514.png

Rywalizacja w konkursie „Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ” polega na wykonywaniu poszczególnych zadań:

1. Realizacja indywidualnego celu zakupowego – kupuj produkty punktowane w Elektroklubie.

2. Zakup produktów od każdego z trzech producentów (Philips, NKT, Schneider Electric).

3. Aktywacja każdej opublikowanej promocji w okresie trwania Akcji.

4. Zalogowanie się do Elektroklubu co najmniej raz w każdym miesiącu trwania Akcji.

Realizację zadań możesz sprawdzać na bieżąco po zalogowaniu na swoim profilu w zakładce „Promocje”.

Zastanawiasz się, dlaczego do nauki jazdy wybraliśmy samochody elektryczne? Odpowiedź jest prosta! Oprócz bezpieczeństwa i wydajności dbamy również o zrównoważony rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zdecydowaliśmy się wykorzystać samochody elektryczne, aby podkreślić nasze działania związane z redukcją emisji CO2.

Elektroklub — dołącz do nas!

Program Elektroklub oferuje wiele korzyści, a zapisanie się do niego jest bardzo proste. W ramach programu prowadzone są regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także szkolenia branżowe.

Uczestnictwo w Elektroklubie daje możliwość zdobywania punktów za zakupy dokonane w hurtowniach partnerskich, które są automatycznie dopisywane do Twojego konta. Dzięki udziałowi w programie uzyskasz także dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę oraz będziesz mógł uczestniczyć w licznych szkoleniach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Będziesz także na bieżąco informowany o nowych produktach i nowościach w branży elektrotechnicznej.

Nie masz jeszcze swojego konta w Elektroklubie? Nie zwlekaj, wejdź na naszą stronę, wypełnij formularz rejestracyjny i korzystaj z wszystkich zalet programu, które dla Ciebie przygotowaliśmy!