Nie masz jeszcze konta?

Sedna Design & Elements - Mały detal w wielkim stylu

 

 Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Sedna Design & Elements to innowacyjna seria łączników i gniazd Schneider Electric. Powstała z myślą o dostarczeniu użytkownikom produktów, które charakteryzują się zarówno nowoczesnym, eleganckim designem pasującym do większości pomieszczeń użytkowych oraz bogatym wachlarzem funkcjonalności pozwalającym zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przystępna cena, możliwość dowolnej konfiguracji, rozwiązania ułatwiające instalację osprzętu i rozwiązania Smart Home to tylko niektóre z zalet Sedny Design & Elements. 

 

Nieograniczone możliwości

 Sedna Design & Elements została stworzona, aby dostarczyć użytkownikom nieograniczone możliwości łączenia różnorodnych wykończeń ramek i mechanizmów. Dzięki dowolności łączenia użytkownik może stworzyć, aż 91 kombinacji kolorystycznych. Bez względu na styl w jakim zostało urządzone Twoje mieszkanie, osprzęt z serii Sedna Design & Elements będzie stanowił idealne dopełnienie wnętrz w stylu glamour, vintage, industrialnym, minimalistycznym, urban jungle i wielu innych…

 Sedna Design dostępna jest w czterech kolorach: białym, beżowym, srebrnym aluminium i antracytowym. Cechuje się przyjemnym delikatnym opływowym kształtem.

 Sedna Elements dostępna jest w wykończeniach przypominających drewno: wenge, brzoza; metal: szczotkowane aluminium i szczotkowane złoto; kamień: beton i łupek; szkło: białe, przydymione i czarne. Eleganckie połączenie płaskich ramek i zaokrąglonych mechanizmów, sprawia, że aranżowane wnętrze zyskuje szykowny, unikalny wygląd.

 Wszystkie produkty Sedny Design i Sedny Elements zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było łączenie ich między sobą, tak aby podkreślić indywidualny charakter każdego wnętrza. Co więcej krawędzie ramek Sedna Design & Elements są zaokrąglone i wykonane z błyszczącego materiału daje to gwarancje, że kurz nigdy nie będzie się gromadził na ich powierzchni. 

Funkcjonalności na każdą potrzebę

 Nowa seria Sedna Design & Elements oferuje wszystkie funkcjonalności zapewniające wygodę i komfort użytkowników. Rozwiązania pozwalające zmieniać poziom natężenia światła pomagają w efektywny sposób wykorzystywać energię. Ściemniacz uniwersalny i czujnik ruchu 160 stopni, ułatwiają poruszanie się w domu w nocy. Sterowanie żaluzjami pozwala w łatwy sposób ograniczać lub zwiększać ilość naturalnego światła w domu. Gniazda elektryczne posiadają przesłony torów prądowych, zwiększające bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie wetknięcia przypadkowego przedmiotu do środka. Gniazdo Schuko + 2 x USB to szczególnie wygodny produkt dla osób posiadających wiele urządzeń przenośnych. Z kolei gniazdo ładowania USB z podstawką na telefon to dobry sposób, aby ochronić telefon przed ewentualnym uszkodzeniem. W utrzymaniu stałej temperatury w domu pomoże regulator temperatury z wbudowanym czujnikiem lub regulator temperatury z czujnikiem do ogrzewania podłogowego. 

Łatwa instalacja, która pozwoli zaoszczędzić czas

 Nowa seria Sedna Design & Elements posiada szereg udoskonaleń i ulepszeń sprawiających, że montaż staje się zdecydowanie szybszy i wygodniejszy. Uniwersalna ramka może być instalowana zarówno pionowo jak i poziomo. Specjalne dopasowanie ramki do ściany sprawi, że będzie ona idealnie przylegać, nawet jeśli puszka będzie niedokładnie zamontowana.

 Ramka montażowa z zakładkami umożliwi bezproblemowe dopasowanie do siebie kilku elementów. Na zwiększenie szybkości instalacji wpływa 8-punktowy system zatrzasków. Mały rozmiar mechanizmu sprawia, że w puszce instalacyjnej zostaje dużo miejsca na poprowadzenie kabli. Otwory na śruby umożliwiają obracanie mechanizmu w dowolnym kierunku, aby zrekompensować niewyrównane puszki instalacyjne. Z kolei czytelny i przejrzysty schemat połączeń umożliwia błyskawiczną identyfikację urządzenia i jego poprawne podłączenie.

Polska produkcja

 Nowa seria jest produkowana z wysokiej jakości materiałów w polskiej fabryce Elda w Szczecinku. Obejrzyj filmik i poznaj szczegóły.

 

Zyskaj więcej!

Wszystkie produkty serii Sedna Design & Elements są punktowane w Elektroklubie.

Dokonuj zakupów u Partnerów i wymieniaj punkty na nagrody!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej serii?

Odwiedź stronę: www.dobierz-gniazdko.pl/sednadesign


Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.