Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj serię osprzętu natynkowego Schneider Electric

Czy poznałeś już serię osprzętu hermetycznego Mureva Styl firmy Schneider Electric? Mureva Styl to osprzęt o bardzo wysokim stopniu ochrony przed wodą i pyłem – IP 55, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania – produkowany jest w polskiej fabryce w Szczecinku!

Mureva Styl to osprzęt przeznaczony do montowania na zewnątrz budynku lub w pomieszczeniach o trudnych warunkach atmosferycznych, gdzie panują bardzo wysokie lub niskie temperatury, wysoka wilgotność lub istnieje prawdopodobieństwo zalania osprzętu wodą. Mureva Styl świetnie sprawdzi się zatem w pomieszczeniach przemysłowych, takich magazyny, fabryki, warsztaty, jak również w myjniach, szpitalach i laboratoriach. Mureva może być również wykorzystana w warunkach domowych, np. w garażach, w ogrodach, na balkonach czy jako industrialny element wystroju w loftach.

Osprzęt Mureva Styl został przetestowany przez Luksiu elektryk – obejrzyj video i poznaj opinię znanego youtubera!

Stopień ochrony IP55

Seria Mureva Styl posiada bardzo wysoki stopień ochrony IP 55. Oznacza to, że osprzęt jest odporny na strugi wody lane na obudowę z dowolnej strony, pod ciśnieniem 12,5l/minutę. Obudowa zapewnia też ochronę przed pyłem. Seria Mureva Styl ma również bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną IK 08 – jest odporna na uderzenia o energii 5 J, równej sile uderzenia młotem o masie 1,7 kg z wysokości 29,5 cm.

Wszystkie łączniki i gniazda Mureva Styl wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu. Jest to nowoczesny i wytrzymały materiał, który odporny jest nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na działanie promieni UV, mrozu, ciśnienia czy środków chemicznych. Dzięki temu produkty wykonane z PP nie zmieniają koloru po kilku latach użytkowania, nie łamią się ani nie odkształcają.

Szybki i wygodny montaż

Osprzęt Mureva Styl dostępny jest w dwóch kolorach: białym i antracytowym. Dodatkowym rozwiązaniem poprawiającym wygodę użytkowania są przezroczyste zamykane pokrywy gniazd, dzięki którym łatwo rozpoznasz gniazdo, bez konieczności podnoszenia pokrywy.

Możesz również wybrać gniazda z diodą LED, która ułatwi ich lokalizację w ciemności.

Osprzęt hermetyczny Mureva Styl występuje w wersji natynkowej oraz podtynkowej, abyś mógł dobrać odpowiednie mechanizmy do rodzaju ściany.

Osprzęt Mureva Styl został zaprojektowany tak, aby jego montaż był możliwie jak najszybszy i prosty. Każdy produkt składa się z dwóch elementów: podstawy i mechanizmu. Idealnie dopasowane do siebie elementy sprawiają, że montaż mechanizmu w podstawie jest błyskawiczny i wygodny. Możliwość zamontowania modułów 45x45 mm pozwoli Ci na rozszerzenie funkcjonalności serii. Dodatkowo, dzięki pojemnym podstawom o ergonomicznym kształcie za mechanizmem pozostaje dużo miejsca na poprowadzenie okablowania. Dla wygody montażu w obudowie osprzętu Mureva Styl znajduje się również elastyczne wejście kablowe, poprzez które możesz podłączyć przewody i rurki do aż 20 mm średnicy. W zestawie dostarczana jest również szybkozłączka 2x2,5 mm2.

Seria Mureva Styl to osprzęt do zadań specjalnych – odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Wysoka jakość materiałów i produkcji, w połączeniu z estetycznym wykończeniem osprzętu sprawi, że Mureva Styl szybko stanie się Twoim pierwszym wyborem z kategorii osprzętu hermetycznego.

Zyskaj w Elektroklubie!

Za zakup wszystkich produktów z serii Mureva Styl w Hurtowaniach Partnerskich otrzymasz punkty, które potem możesz wymienić na dowolny produkt z szerokiego wachlarza katalogu nagród. Wystarczy, że dokonasz zakupu, a punkty automatycznie naliczą się na Twoje konto!

 

Ulotka Mureva Styl


 

Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.