Nie masz jeszcze konta?

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric

Wypróbuj możliwości konfiguratora!

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric pozwala dobrać osprzęt elektroinstalacyjny do domu. Dzięki konfiguratorowi możesz tworzyć własne projekty i dowolnie dobierać osprzęt z serii Odace, Asfora, Sedna i Merten.

Konfigurator osprzętu został stworzony z myślą zarówno o potrzebach konsumentów jak i wygodzie elektroinstalatorów. Narzędzie pozwala na łatwe i szybkie skompletowanie produktów potrzebnych przy wymianie lub montażu osprzętu elektroinstalacyjnego. Jednocześnie w ramach konfiguratora można tworzyć projekty osprzętu dedykowane poszczególnym pomieszczeniom i dobierać produkty do każdego z nich. Gdy wybierzesz produkt, on automatycznie dodawany jest do listy zakupów, którą możesz pobrać na własny komputer lub telefon i zrealizować w dowolnej hurtowni.

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric posiada dwie ścieżki doboru produktów

Dla konsumenta

W ramach ścieżki dla konsumenta, konfigurator umożliwia tworzenie kilku projektów jednocześnie. W każdym projekcie konsument może dobrać produkty do każdego wnętrza osobno. Dzięki temu ma pewność, że wybrane produkty są idealnie dobrane do użyteczności i designu każdego wnętrza.

Po wybraniu wnętrza, konfigurator umożliwia wybór koloru ściany pomieszczenia, tak aby łatwiej było wyobrazić sobie jak poszczególne produkty będą wyglądać na ścianie i zdecydować, które z nich najlepiej pasują do aranżacji wnętrza.

Następnie konsument ma możliwość wybrania jednej z serii osprzętu Schneider Electric: Odace, Asfora, Sedna lub Merten. Po wybraniu serii może także zdecydować o kolorze osprzętu. Pierwszym krokiem jest wybór ramki - w zależności od serii można wybrać od 1-krotnej do aż 6-krotnej. Po wybraniu ramki, konsument może wybierać mechanizmy, które mają być zainstalowane w ramce. 

 

Dzięki rozwiązaniu „przeciągnij i upuść” dobór osprzętu jest naprawdę szybki i wygodny, a konsument może dowolnie modyfikować swoje projekty.

Podczas doboru produktów, są one automatycznie dodawane do listy zakupów. Po skompletowaniu pełnej listy można ją wyeksportować do pliku pdf lub excel. Istnieje również możliwość przejścia do sklepu i zakupu wszystkich produktów od razu.

 Dla elektroinstalatora

Ścieżka dla elektroinstalatora pozwala na szybką konfigurację listy produktów na podstawie funkcjonalności niezbędnych w projekcie domu.

 

W ramach ścieżki dla elektroinstalatora można zaimportować istniejącą listę produktów lub stworzyć nowy projekt. Może także powielać istniejące projekty i dowolnie je zmieniać. Przy tworzeniu nowego projektu, elektroinstalator może wyszukać produkty m.in. po numerze referencyjnym, serii, funkcjonalności czy kolorze.

Konfigurator pomaga też w skompletowaniu pełnego zestawu osprzętu. W przypadku wyboru mechanizmu, system przypomina o konieczności dobrania do niego ramki, tak, żeby o niczym nie zapomnieć!

Podczas przeglądania produktów, elektroinstalator ma możliwość pobrania karty katalogowej, aby poznać specyfikację techniczną produktu. Dzięki temu, wszystkie informacje może znaleźć w jednym miejscu.

Konfigurator posiada także dodatkową funkcjonalność, która pozwala sprawdzić, ile punktów w Elektroklubie użytkownik otrzymałby za zakup osprzętu ze swojej listy produktów. Użytkownik może też zobaczyć jaką sumę na karcie VISA mógłby otrzymać za te punkty.

clipboard-20200622-091851.png

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric to wygodne i pomocne rozwiązanie zarówno dla projektantów, konsumentów, jak i wykonawców. Świetnie sprawdzi się w przypadku projektowania kilku pomieszczeń jednocześnie i sprawi, że dobór osprzętu stanie się dobrą zabawą! Sprawdź: www.dobierz-gniazdko.pl


 

Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.