Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Darmowe szkolenia techniczne Schneider Electric

Trwa cykl szkoleń technicznych organizowanych przez firmę Schneider Electric: Schneider Learning Series!

Dzięki udziałowi w szkoleniach technicznych możesz podnieść swoje kompetencje, dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach technologicznych, a także poznać nowoczesne rozwiązania elektrotechniczne. Będziesz też miał możliwość lepszego zapoznania się produktami Schneider Electric, a także ofertą firmy skierowaną do elektryków.

Wachlarz szkoleń jest bardzo szeroki, a tematyka zróżnicowana. Szkolenia dotyczyły będą różnych dziedzin, w tym IT, automatyki przemysłowej, automatyki domowej, aparatury modułowej, systemów zabezpieczeń, zasilania awaryjnego i wielu innych. Dzięki szerokiej ofercie szkoleń, na różnych poziomach zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie!

Szkolenia prowadzone są przez najlepszych ekspertów ze Schneider Electric. Po każdym szkoleniu będzie także możliwość zadawania pytań i dyskusji. W ten sposób każdy będzie mógł rozwiać wszelkie wątpliwości i mieć pewność, że wyniesie ze szkoleń jak najwięcej.

Każde szkolenie odbywa się w 100% online, więc możesz uczestniczyć w nim, pozostając w domu. Dzięki temu możesz zdobywać wiedzę techniczną, niezależne od warunków zewnętrznych!

Szkolenia w ramach Schneider Learning Series skierowane są do elektroinstalatorów, integratorów systemu, a także specjalistów z zakresu automatyki przemysłowej. Najbliższe szkolenia będą dotyczyć:

  • Automatyki zabezpieczeniowej EAZ
  • Urządzeń pomiarowych PowerLogic
  • Systemów monitoringu energetycznego EcoStruxure Power
  • Konfiguracji i obsługi zabezpieczeń w sieciach WN
  • Cyberbezpieczeństwa w systemach energetycznych
  • Konfiguracji i obsługi zabezpieczeń łukochronnych

Cały katalog szkoleń oraz zapisy znajdziesz na https://bit.ly/01szkoleniaSchneider

Lista organizowanych szkoleń jest aktualizowana na bieżąco. Wkrótce na naszej stronie dostępne będzie też archiwum webinarów.

Wszystkie szkolenia online w ramach Schneider Learning Series są bezpłatne!

Na każde szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Po zarejestrowaniu się na szkolenie, otrzymasz na swój adres link do webinaru. Czas trwania spotkania to od 30 min do 2 godzin., w zależności od wybranego szkolenia.

Nie zwlekaj i zapisz się na szkolenie już dziś!


 

Interesują Cię nowości produktowe, porady ekspertów, najświeższe promocje, specjalistyczne szkolenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Schneider Electric? Bądź z nami na bieżąco.