Nie masz jeszcze konta?

Nowy Clearflood BVP650 4s

Światło o określonych charakterystykach może wspierać nasze funkcjonowanie. Jak wykorzystać jego właściwości, by poprawić sobie samopoczucie?

Jako bezpośredni zamiennik projektorów wyposażonych w źródła CDM-T i HPI-T i SON-T o mocach od 70W do 400W, nowy Clearflood BVP650 4s zapewnia oszczędności energii sięgające 50% (w stosunku do rozwiązań bazujących na źródłach CDM-T i HPI-T). Dla dodatkowych oszczędności energii dostępne są wersje ze sterowaniem DALI, Dynadimmer, AmpDim, CLO oraz możliwość integracji oprawy z systemem CityTouch. Szeroka gama precyzyjnych systemów optycznych z serii Optiperfect umożliwia łatwe dostosowanie typu rozsyłu światła dla określonej aplikacji. Opcja beznarzędziowego otwierania oprawy ułatwia wymianę panelu LED.

Konstrukcja Clearflood BVP650 4s zapewnia ochronę przed przegrzaniem: jeśli temperatura na złączu p-n jest za duża, system sam redukuje natężenie prądu zasilającego panel LED i przeciwdziała przegrzaniu. Co więcej, nowy układ zasilający zapewnia wyższą ochronę przeciwprzepięciową na poziomie 6kV (dla trybu wspólnego i różnicowego). Dzięki temu nowe oprawy Clearflood BVP650 4s osiągają wysoką trwałość L80B10 na poziomie 100 000 godzin.

Wykonany z ciśnieniowego odlewu stopu aluminium, specjalnie zaprojektowany korpus opraw Clearflood umożliwia swobodny przepływ powietrza i zapobiega gromadzeniu się kurzu i brudu na oprawie. Klosz został wykonany z najwyższej jakości (białego) szkła hartowanego o bardzo wysokim współczynniku przepuszczania i odporności na uderzenia - podczas uszkodzenia szkło pęka podobnie jak szyba w samochodzie. Dopracowany system chłodzenia zapewnia szeroki zakres temperatur pracy: od -30oC do +40oC.

W ofercie dostępnych jest 15 różnych pakietów strumieni świetlnych oprawy: od 5.280 lm do 28.500 lm przy mocy odpowiednio od 40W W do 234 W, w wersjach o temperaturze barwowej światła 5.280K lub 28.500 K. Wskaźnik oddawania barw generowanego światła ma wartość powyżej 70 Ra. Klasa ochrony IP66.

Clearflood BVP650 4s doskonale sprawdzi się w oświetlaniu billboardów, boisk sportowych, terenów przemysłowych, parkingów czy iluminacji zalewowej.

 

Więcej informacji o produkcie na stronie Philips Lighting.