Nie masz jeszcze konta?

Czy wiesz, że Twoje samopoczucie zależy od jakości światła

Właśnie dlatego jakość naszego życia zależy od tego, jak je widzimy. A widzimy je tak, jak… oświetlimy.

Badania i testy pokazały, że dodatkowe oświetlenie zapewniające natężenie światła pomiędzy 2 500 – 10 000 luksów włączane np. raz na dobę na 30 minut, w zupełności wystarczy, aby rozgonić „ciemne chmury” i dostarczyć sobie dodatkowej energii.

Jednak oprócz ilości światła warto zadbać też o jego jakość. Philips Lighting jako wiarygodny producent z ponad 125-letnim doświadczeniem gwarantuje utrzymanie deklarowanych parametrów przez cały okres eksploatacji, wysoki wskaźnik oddawania barw i jednolitą barwę światła źródeł pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dodatkowo, nasze produkty charakteryzuje brak efektu stroboskopowego, który negatywnie wpływa na samopoczucie oraz konstrukcja gwarantującą trwałość diody LED.

Podczas zakupów nie zawsze warto sugerować się najniższą ceną. Tanie produkty LED niosą ze sobą ryzyko, ponieważ niska cena wynika z niskiej jakości użytych komponentów. W efekcie początkowe parametry świetlne szybko tracą na wartości, a także mają znacznie niższą trwałość i wytrzymałość na cykle włączania / wyłączania. Dodatkowo, nie mają wiarygodnych certyfikatów bezpieczeństwa fotobiologicznego i pozostałych norm, a informacja o skuteczności świetlnej jest często niepotwierdzona.

W trosce o zdrowie użytkowników nasze produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, m.in.: Bezpieczeństwo fotobiologiczne lamp i systemów lampowych (PN-EN 62471), Ocena sprzętu oświetleniowego pod względem ekspozycji osób na pola elektromagnetyczne (PN-EN 62493), Poziomy dopuszczalne i metody pomiarów zakłóceń radioelektrycznych (PN-EN 55015), Wymagania dotyczące odporności sprzętu oświetleniowego na zakłócenia elektromagnetyczne (PN-EN 61547), Dopuszczalne poziomy emisji harmonicznych prądu (PN-EN-61 000-3-2), Dopuszczalne poziomy ograniczenia wahań napięcia i migotania światła (PN-EN61000-3-3).