Nie masz jeszcze konta?

CorePro LED PLC – prosta modernizacja na technologię LED

Philips CorePro LED PLC to nowoczesne źródła światła o długiej trwałości i wysokiej skuteczności świetlnej, uzyskanymi dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki LED. Umożliwiają prostą i efektywną modernizację instalacji oświetleniowych z oprawami typu downlight do konwencjonalnych świetlówek kompaktowych typu PLC, ograniczającą się jedynie do prostej wymiany lamp.

Możliwość efektywnej, ale niskonakładowej modernizacji oświetlenia
Źródła światła CorePro LED PLC zostały przystosowane do współpracy z większością stateczników świetlówkowych oraz oprawkami 2 i 4-pinowymi w oprawach downlight do świetlówek kompaktowych PLC 18 i 26 W. Dzięki temu możliwa jest efektywna, ale prosta i niskonakładowa modernizacja istniejących instalacji oświetleniowych, zapewniająca znaczne obniżenie kosztów eksploatacji i konserwacji oświetlenia.

Niskie koszty utrzymania i konserwacji oświetlenia
Dzięki zastosowaniu w lampach CorePro LED PLC diod LED o wysokiej trwałości, okres możliwej eksploatacji oświetlenia wydłużono trzykrotnie – do 30 tys. godzin, w porównaniu z 10 tys. godzin dla świetlówek kompaktowych stosowanych dotychczas. Dzięki temu spada znacznie zapotrzebowanie na prace obsługowe i konserwacyjne, a w ślad za tym maleją związane z tym koszty.

Bezpieczna eksploatacja bez zagrożeń dla środowiska
Dzięki wyeliminowaniu rtęci oraz nietłukącej obudowie użytkowanie, obsługa i konserwacja instalacji oświetleniowych z lampami CorePro LED PLC stały się bezpieczniejsze niż w przypadku użycia szklanych świetlówek kompaktowych.

Oszczędności energii elektrycznej
Lampy CorePro LED PLC są aż o 60% efektywniejsze w porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami kompaktowymi PLC stosowanymi dotychczas w oprawach oświetleniowych typu downlight. Przy tym mogą być z powodzeniem stosowane w istniejących instalacjach oświetleniowych bez potrzeby kosztownej wymiany opraw.

Światło o wysokiej jakości
Lampy CorePro LED PLC są źródłem doskonałej jakości światła białego o jednej z dwóch temperatur barwowych – 3000 K lub 4000 K, charakteryzującego się bardzo dobrym oddawaniem barw CRI 80. Zaawansowana konstrukcja układu optycznego zapewnia doskonałą sprawność optyczną i jednolity efekt oświetleniowy. Specjalna obrotowa zaślepka i możliwość obrotu lamp w zakresie od -45° do +90°, zapewniają możliwość indywidualnego dostosowania nowych źródeł światła do istniejących opraw oświetleniowych i zoptymalizowania rozsyłu strumienia świetlnego.

Duża różnorodność zastosowań
Lampy CorePro LED PLC mogą być z powodzeniem stosowane do modernizacji oświetlenia w obiektach biurowych, handlowych, hotelarskich, przemysłowych, a także w oświetleniu wnętrz mieszkalnych.

Dowiedz się więcej

Zobacz film instruktażowy