Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

CoreLine – wszechstronna rodzina opraw LED

W skład gamy produktów wchodzą oprawy o różnym przeznaczeniu, które pozwalają na skuteczne i ekonomiczne oświetlanie każdego rodzaju wnętrza, przy czym w maksymalnym stopniu eliminują wszystkie problemy montażowe występujące w codziennej praktyce.

Technika LED zastosowana w oprawach tej rodziny i najwyższa, jakość wykonania gwarantują im doskonałe parametry umożliwiające zapewnienie komfortu oświetlenia przy obniżonych kosztach inwestycji i eksploatacji. Oprawy CoreLine charakteryzują się przede wszystkim niskim zużyciem energii elektrycznej oraz wysoką trwałością do 50 000 h. Nadają się idealnie jako zamienniki, w trybie 1:1, dla konwencjonalnych opraw oświetleniowych, bez potrzeby zmiany rozmieszczenia i prowadzenia nowych przewodów zasilania. Nowością są też elementy sterowania instalacją oświetleniową w postaci czujników obecności i ruchu pozwalające na uzyskanie dodatkowych oszczędności energii elektrycznej. We wszystkich oprawach rodziny CoreLine projektanci zadbali szczególnie o estetyczny wygląd i cechy funkcjonalne produktów. We współpracy z instalatorami zoptymalizowano najdrobniejsze szczegóły pozwalające na maksymalne ułatwienie prac montażowych i instalacyjnych.

Dodatkowe oszczędności dzięki czujnikom obecności do sterowania oprawami CoreLine

Zastosowanie opraw oświetleniowych CoreLine, przynosi znaczne obniżenie zużycia energii elektrycznej, dochodzące do kilkudziesięciu procent. To jednak nie koniec możliwości, jakie daje współczesna technika. Dalsze oszczędności o kolejne 30, 50 a nawet 70% mogą być uzyskane np. dzięki prostemu sterowaniu instalacjami oświetleniowymi za pomocą czujników obecności. Automatycznie załączają one oświetlenie po wykryciu nawet nieznacznego ruchu w kontrolowanej przestrzeni i wyłączają po jego zaniku. Do tego celu polecane są szczególnie czujniki typów LRM1000, LRM1011, LRM1032 i LRM1040 zoptymalizowane do pracy z oprawami CoreLine.

Wyjątkowe wsparcie dla inwestorów, architektów, dystrybutorów i instalatorów

Materiały katalogowe i instrukcje montażu to standard w przypadku rynkowej oferty sprzętu oświetleniowego. Jednak wsparcie informacyjno-techniczne, jakie firma Philips zapewnia produktom z rodziny opraw oświetleniowych CoreLine LED przekracza przeciętny poziom. Wszystkie przygotowane materiały zgromadzono na specjalnej witrynie internetowej. Można na niej znaleźć wiele informacji i narzędzi, które pomogą podjąć decyzje zakupowe i ułatwią w pełni wykorzystać przydatne cechy opraw CoreLine ułatwiające ich montaż, instalację i użytkowanie.

Wystarczy zajrzeć na: www.philips.pl/coreline.

Co ułatwi pracę instalatorom?

  • Specjalnie przygotowane filmy instruktażowe pokażą krok po kroku jak łatwy i szybki jest proces montażu wszystkich opraw CoreLine. To wyeliminuje konieczność żmudnego czytania instrukcji i ułatwi prace instalacyjne.
  • Pełne, szczegółowe specyfikacje techniczne wszystkich produktów z poszczególnych serii opraw rodziny CoreLine są dostępne w katalogu online.

Co zainspiruje i przekona do wyboru opraw CoreLine?

  • Krótki film w dynamiczny sposób prezentujący całą rodzinę opraw i dedykowanych jej sterowników oraz ich podstawowe cechy.
  • Wirtualny spacer po różnych pomieszczeniach budynku – garażu podziemnym, recepcji, biurze i sali spotkań, magazynie, pomieszczeniu załadunkowym i kantynie, który pomoże poznać poszczególne serie opraw i ich kluczowe zastosowania.
  • Przykładowe pakiety składające się z opraw i inteligentnego sterowania, przygotowane dla różnego rodzaju wnętrz i obiektów, które pomogą inwestorom szukającym idealnego rozwiązania oświetleniowego lub instalatorom chcącym przekonać swoich klientów. Oprócz propozycji rodzaju opraw i czujników każdy z takich pakietów zaprezentuje właściwą ilość i rozmieszczenie sprzętu dla pomieszczenia o przykładowych rozmiarach oraz poziom oszczędności możliwych do uzyskania dzięki zastosowaniu opraw CoreLine LED w porównaniu do oświetlenia tradycyjnego.
  • Specjalne narzędzie – kalkulator TCO, do obliczania kosztu eksploatacji opraw z rodziny CoreLine pomoże obliczyć oszczędności uzyskane dzięki zmianie dotychczasowego tradycyjnego oświetlenia na nowe oświetlenie LED.
  • Starannie przygotowane prezentacje różnorodnych wnętrz i obiektów oświetlonych przy użyciu opraw z rodziny CoreLine zainspirują nowych inwestorów i pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Więcej informacji znajdziesz na www.philips.pl/coreline