Kalendarz szkoleń

Data Miasto Data Miasto Data Miasto Data Miasto
Listopad 21.11Bielsko-Biała 22.11Zawiercie

Szkolenia on-line

Zapraszamy do nowego cyklu szkoleń
Podstawy techniki świetlnej
LED Passport to kurs przeznaczony dla każdego, kto jest zainteresowany podstawami oświetlenia LED.
Zrozumieć technologię LED
LED Associate Kurs umożliwia zdobycie szerszej wiedzy z zakresu technologii LED.
dodatowe pkt
Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych • NOWOŚĆ
Poznaj podstawowe badania rozdzielnic niskiego napięcia wykonywane według normy IEC61439.
Monitoring energii • NOWOŚĆ
Poznaj rozwiązania z monitoringu i analizy zużycia energii, które niosą za sobą możliwość zmniejszenia kosztów opłat za energię elektryczną.
     Tylko dla zalogowanych
Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej
Zabezpieczenia niskonapięciowe, aparatura łączeniowa, wyłączniki kompaktowe, styki pomocnicze, wyzwalacze napięciowe.
Efektywność energetyczna
Systemy nadzoru i kontroli, czujniki ruchu, efektywność energetyczna, programatory.
Instalacja ograniczników przepięć
Przepięcia, przepięcia dorywcze, przepięcia przejściowe, przepięcia pochodzenia atmosferycznego, ograniczniki przepięć, wyłączniki nadprądowe, kategorie napięciowe.
Inteligentny dom dla każdego
w systemie KNX
Aplikacja Konfigurator osprzętu stworzona została, aby umożliwić projektowanie rozmieszczenia i dobór osprzętu elektroinstalacyjnego w pojedynczym pomieszczeniu lub całym mieszkaniu.
     Tylko dla zalogowanych
Sterowanie dla każdego - automatyka w małych budynkach
Rozwiązanie SmartStruxure Lite, optymalizacja zużycia energii, automatyka budynkowa dla sklepów detalicznych, mniejszych biur, hoteli, pensjonatów, szkół.
Ochrona przed przepięciami
Planujesz inwestycje?
sprawdź, ile możesz zyskać!