Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Pobierz najnowsze katalogi Philips i PILA oraz zapoznaj się z nowościami marki PILA. Skorzystaj z dedykowanych narzędzi dostępnych na stronach Philips i PartnerPortal.pl.

 • Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Ruszył program „Rozświetlamy Polskę”. Sprawdź, jak wraz z rozwiązaniami Signify możesz wziąć udział w modernizacji oświetlenia ulicznego w swojej gminie. Dowiedz się więcej. 

 • Nowe produkty marki Philips punktowane w programie

  Nowe produkty marki Philips punktowane w programie

  W ramach aktualizacji nowego cennika produktów firmy Signify Poland, dodajemy około 100 nowych pozycji w ramach aktywności Elektroklubu.

 • Dyrektywa RoHS – kolejny etap wycofania oświetlenia konwencjonalnego

  Kolejny etap wycofania ze sprzedaży oświetlenia konwencjonalnego związanego z dyrektywą RoHS. Ogranicza ona wykorzystywanie potencjalnie szkodliwych dla środowiska substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, w tym rtęci stosowanej w produktach oświetleniowych.

 • Dzięki InteractPro i małe biznesy mogą być smart

  Inteligentne systemy, czuwające nad oświetleniem w biurze to kusząca wizja, jednak do niedawna całkowicie poza zasięgiem większości małych i średnich przedsiębiorstw. Do niedawna, bo polski rynek właśnie trafił system Philips InteractPro, który można łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem zaimplementować w biurze, magazynie, a nawet na wewnętrznym parkingu. To bardzo dobra wiadomość w dobie rosnących cen energii elektrycznej.