Slider_A9K
Pobierz app
Philips fanpage
akcja inwestycja
SEP
Realizacje
Kalkulator korzyści
Asfora
Interact pro - system inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem dedykowany dla małych i średnich firm.
2018-07-23

Interact pro - system inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem dedykowany dla małych i średnich firm.

Philips Lighting, obecnie Signify wprowadza na rynek oświetleniowy rewolucyjny system sterowania i monitorowania oświetlenia, wykorzystujący bezprzewodową technologię komunikacji oraz oprogramowanie działające w chmurze.

 

 

 

 

Poznaj prostotę instalacji i uruchomienia, wolność wynikającą z braku dodatkowego okablowania sterującego oraz zaawansowane funkcje automatycznego sterowania oprawami oświetleniowymi. Monitorowanie zużycia energii i kondycji instalacji oświetleniowej jest możliwe w sposób zdalny z dowolnego miejsca.

Sterowanie oprawami oswietleniowymi w systemie Interact Pro odbywa się przy użyciu bezprzewodowych przycisków oraz czujników, a także za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na platfomie Android oraz iOS. System ułatwia konserwację instalacji oświetleniowej, generując odpowiednie raporty i ostrzeżenia, które dostępne są po zalogowaniu do panelu sterowania. System Interact Pro, wraz z oprawami oświetleniowymi Philips Interact Ready dostępny jest już u wybranych dystrybutorów.

 

http://www.lighting.philips.com/main/products/interact-ready

 

 

Inne artykuły Philips

Czytaj artykuły tej samej kategorii

Planujesz inwestycje?
sprawdź, ile możesz zyskać!