Slider_A9K
Pobierz app
Philips fanpage
akcja inwestycja
SEP
Realizacje
Kalkulator korzyści
Asfora
Wyłączniki kompaktowe do zabezpieczania instalacji elektrycznych
2017-08-21

Wyłączniki kompaktowe do zabezpieczania instalacji elektrycznych

Wyłączniki kompaktowe CVS to ekonomiczne rozwiązanie zabezpieczania instalacji
w mieszkaniach oraz budownictwie powszechnym i przemysłowym. Posiadają zdolność wyłączeniową 36 kA przy 415 VAC i są dostępne w dwóch wersjach wymiarowych: jedna dla wyłączników 100-250A oraz druga dla wyłączników 400-630A. Doskonałe parametry techniczne wraz z wysoką jakością wykonania powodują, że wyłączniki są bezkonkurencyjne w zakresie ochrony instalacji i przewodów przed zwarciami i przeciążeniami. Wyłączniki posiadają regulowane charakterystyki czasowo-prądowe. Pozwala to na dopasowanie wyłącznika do potrzeb instalacji, a także umożliwia zapewnienie selektywności zabezpieczeń.

 

MONTAŻ

Możliwość montażu wyłącznika na płycie, a także przyłącza z przodu, przyłącza kablowe oraz zaciski oczkowe pozwalają na łatwiejsze zastosowanie wyłącznika w zabezpieczaniu instalacji elektrycznych. Kompletny zestaw akcesoriów elektrycznych i mechanicznych: napędy obrotowe, przedłużone, wyzwalacze, bariery izolacyjne pozwalają dostosować produkt do potrzeb instalatora i użytkownika. Wszystkie akcesoria dla wyłączników CVS są zgodne z akcesoriami stosowanymi w serii NSX. Serie NSX i CVS charakteryzują się takimi samymi wymiarami zewnętrznymi, rozstawami śrub montażowych i przyłączy. Dzięki temu stosowanie wyłączników CVS staje się bardziej uniwersalne.

DODATKOWE FUNKCJE

Wyłącznik EasyPact CVS posiada wskaźnik stanu styków głównych, co pozwala zidentyfikować przyczynę wyzwolenia wyłącznika, wskazuje czy wyzwolenie nastąpiło z powodu zakłóceń pracy instalacji, czy też wystąpiło ręczne wyzwolenie wyłącznika. Funkcja ta jest przydatna przy diagnozowaniu stanu instalacji, pozwala na szybsze zidentyfikowanie problemu. Produkt posiada wersje trzy- lub czterobiegunowe, dzięki czemu daje wiele możliwości zabezpieczania instalacji elektrycznej. Wyłącznik EasyPact CVS posiada dwie wersje: aparat stacjonarny i wtykowy. W zależności od potrzeb instalacji można stosować różne wersje wyłącznika bez straty jego parametrów.

Wyłączniki dla budownictwa posiadają certyfikaty zgodności w wieloma normami. Wersja wtykowa dedykowana dla przemysłu i rynku morskiego dosiada certyfikaty zgodności CE i CCC. Dodatkowo produkty serii CVS są wykonane z tworzyw wolnych od substancji szkodliwych.

Pobierz broszurę Gdzie kupić?

Inne artykuły Schneider Electic

Czytaj artykuły tej samej kategorii

Planujesz inwestycje?
sprawdź, ile możesz zyskać!