Slider_A9K
Pobierz app
Philips fanpage
akcja inwestycja
SEP
Realizacje
Kalkulator korzyści
Asfora
Zmiana firmy nkt cables na NKT S.A.
2017-06-20

Zmiana firmy nkt cables na NKT S.A.

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 czerwca 2017 firma nkt cables zmieniła nazwę oraz logo. Aktualna nazwa firmy nkt cables w Polsce to NKT S.A. Nowy logotyp stopniowo będzie zastępował dotychczasowe logo na produktach oraz w materiałach informacyjnych i reklamowych. Zmiana nazwy, logotypu oraz całej identyfikacji wizualnej to przejaw znacznie głębszych zmian w NKT. Odzwierciedlają one pozytywne wydarzenia ostatnich miesięcy, do których należy m.in. przejęcie firmy produkującej kable wysokiego napięcia ABB HV w Szwecji, które w znaczący sposób wpłynęło na pozycję rynkową firmy.

Nowe logo marki NKT ma zgodnie z ideą jego twórców odzwierciedlać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Początki przedsiębiorstwa założonego w 1891 roku wywodzą się z technologii kablowych. Symbolizują to podwójne linie prowadzące wzdłuż liter i intensywny, granatowy kolor. Teraz NKT ewoluuje z producenta komponentów do dostawcy całościowych projektów dla energetyki, co zapoczątkowało włączenie ABB HV.

Mamy nadzieję, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany, jakie dokonują się w naszej firmie, których celem jest zostanie wiodącym, światowym dostawcą rozwiązań kablowych, koncentrującym się na kształtowaniu przyszłości poprzez innowacje i współpracę.

Inne artykuły NKT S.A.

Czytaj artykuły tej samej kategorii

Planujesz inwestycje?
sprawdź, ile możesz zyskać!