Slider_A9K
Pobierz app
Philips fanpage
akcja inwestycja
SEP
Realizacje
Kalkulator korzyści
Asfora
Gniazdo IP44 i nowe kolory w serii Asfora
2017-07-03

Gniazdo IP44 i nowe kolory w serii Asfora

Firma Schneider Electric poszerza serię Asfora o nowe gniazdo o stopniu ochrony IP44 instalowane w uniwersalnych ramkach wielokrotnych. Stosuje się je w miejscach szczególnie narażonych na kontakt z wodą np. kuchniach czy łazienkach. Został także rozszerzony wachlarz kolorów - oprócz białego i kremowego, dostępne są także kolory: aluminiowy, stal, brąz
i antracytowy.

 

 

 

 

 

Rys. 1 Gniazdo z serii Asfora o stopniu ochrony IP44

Rys. 2 Gama kolorów serii Asfora

 

      Do produkcji serii Asfora zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości o zwiększonej odporności na promieniowanie ultrafioletowe (promieniowanie słoneczne, świetlówki), co gwarantuje dłuższą trwałość i mniejszą podatność na odbarwienia.

 

    Projektanci, tworząc serię Asfora, poza wyglądem zewnętrznym położyli szczególny nacisk, aby jej instalacja była łatwa, intuicyjna, szybka i przede wszystkim bezpieczna. Zwarta i solidna zabudowa mechanizmu minimalizuje ryzyko przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem i uniemożliwia wypadanie elementów nawet przy całkowitym odkręceniu śrub zacisków. Same zaciski kablowe natomiast zostały specjalnie wyprofilowane, aby nie wystawała z niego odizolowana część końcówki przewodu.

Wszystkie produkty z serii Asfora są w zgodzie z wymaganiami norm bezpieczeństwa i spełniają najwyższe kryteria jakości Schneider Electric. Dzięki swojej niezawodności oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody, Asfora jest po prostu idealnym wyborem w dobrej cenie!

Pobierz broszuręGdzie kupić?

 

Inne artykuły Schneider Electic

Czytaj artykuły tej samej kategorii

Planujesz inwestycje?
sprawdź, ile możesz zyskać!